Która z drużyn jest najpopularniejsza

Aktualności

2 miejsce GLOB MAX!

• autor: luke123, 2011-03-12 17:29

Rzutem na taśmę wskoczył na 2 miejsce GLOB MAX ,który w ostatniej kolejce rozgromił XXL Bolesławice aż 40:7 i przy porażce DOCENIANYCH INACZEJ z CAR VALET Jaroszów 17:12 zajęli 2 miejsce w tabeli mając lepszy bilans meczowy.Wcześniej już poznaliśmy mistrza została nim drużyna PĘDZĄCYCH OSIOŁKÓW,która wygra po zacięty pojedynku ZIOMALI 12:7.
   Drużyna DOCENIANYCH INACZEJ przystąpiła do meczu w 3 osobowym składzie (Karpacz,Ignatowicz,Ptak)co skrzętnie wykorzystał CAR VALET  i w 12 min.kiedy dołączył czwarty zawodnik DOCENIANYCH-Leletko Jaroszowanie prowadzą już 9:0!Doceniani wreszcie się przełamują w 13min. za sprawą Ptaka.Pierwsza połowa kończy się dziesięcio-punktową przewagą CAR VALET.Po zmianie stron do głosu zaczęli dochodzić DOCENIANI zdobywając kolejno 7 bramek przy jednej Jaroszowian i zrobiło się 15:12.Na dogonienie CAR VALET zabrakło DOCENIANYM czasu i sił  a wystarczył by im remis do zdobycia 2 miejsca.
   Festiwal strzelecki zafundował sobie w ostatnim meczu Daniel Głogiewicz,który w meczu z XXL zdobył 19 bramek.Drużyna z Bolesławic grając w cztero osobowym składzie nie była w stanie zagrozić GLOB MAX,choć w początkowej fazie meczu 3 krotnie prowadzili3:2,4:3 i 5:4 ale później panował już tylko GLOB MAX,który pobił rekord JALPH strzelając w jednym meczu 40 bramek.
    Kropkę nad ,,i"postawili zawodnicy PĘDZĄCYCH OSIOŁKÓW ,którzy po bardzo wyrównanej pierwszej połowie(4:4),ograli ZIOMALI 12:7.W pierwszej połowie żadna z drużyn nie mogła odskoczyć na 2 bramki.Trzy krotnie prowadzili ZIOMALE(1:0,3:2 i 4:3) a raz OSIOŁKI(2:1).W drugiej połowie PĘDZĄCE OSIOŁKI pokazali kto jest mistrzem tegorocznego sezonu i ostatecznie wygrali 12:7.
 Na końcu miał się odbyć pojedynek UHAHANI-GIMNAZJUM SENIOR ale się nie odbył bo UHAHANI zostali wycofani z rozgrywek z powodu oddania 3 poprzednich meczów walkowerem.

CAR VALET Jaroszów-DOCENIANI INACZEJ 17:12(14:4)
Car Valet:6-Tutka,5-Liszka,4-Kołkowski,1-Maksymczak,Michalik,
Doceniani:5-Ignatowicz,4-Ptak,2-Karpacz,1-Leletko

XXL Bolesławice-GLOB MAX 7:40(6:17)!!!
XXL:4-Koblowski,2-Hendzel,1-Gwardiak
Glob Max:19-D.Głogiewicz,6-M.Charytanowicz,Żołnierek,4-Włodarczyk,3-Chwałek,2-K.Głogiewicz

ZIOMALE-PĘDZĄCE OSIOŁKI 7:12(4:4)
Ziomale:2-M.Kujawa,J.Mlak,1-Bukała,Cegielski,Prymula