Turniej Mikołajkowy

Ostatnia kolejka

• autor: luke123, 2011-03-09 20:54

W piątek 11 marca zostanie rozegrana XXI ostatnia już kolejka sezonu 2010/2011.Wcześniej już poznaliśmy mistrza została nim po raz pierwszy drużyna PĘDZĄCE OSIOŁKI.Do rozstrzygnięcia zostały dwa pozostałe miejsca na podium.W najbliższej kolejce najciekawszym spotkaniem zapowiada się pojedynek ZIOMALI z PĘDZĄCYMI OSIOŁKAMI.Świeżo upieczony mistrz spotka się z drużyną która jeszcze w trzeciej rundzie nie przegrała meczu i jest nie pokonana od 8 meczów.
  W pozostałych meczach powinno być ciekawie,ale raczej faworytami są DOCENIANI i GLOB MAX.Prawdopodobnie nie odbędzie się ostatni pojedynek po między UHAHANYMI Z GIMNAZJUM SENIOR obydwie drużyny ostatnio oddały mecze walkowerem i nie wiadomo czy zagrają w swoim ostatnim pojedynku.
  Po zakończeniu meczów zostanie oficjalnie zakończony sezon 2010/2011 ,zostaną rozdane puchary i nagrody dla wyróżnionych zawodników i drużyn.Na to zakończenie zapraszam drużyny i kibiców spodziewani są przedstawiciele naszych władz.

zestaw par XXI kolejki:
godz.17:00CAR VALET Jaroszów-DOCENIANI INACZEJ
godz.17:40 XXL Bolesławice-GLOB MAX
godz.18:20 ZIOMALE-PĘDZĄCE OSIOŁKI
godz.19:00 UHAHANI-GIMNAZJUM SENIOR

autor: ~benzema 2011-03-12 11:46:46

avatar LETNIA AMATORSKA LIGA PIŁKI NOŻNEJ. TERMIN:od kwietnia do 30 czerwca 2011 Zapisy do końca marca pod numerem tel. 608404630 MIEJSCE:Boisko przy Szkole Podstawowej w Jaworzynie Śl. UWAGA: LIGA WYŁĄCZNIE DLA AMATORÓW-zawodnicy grający w klubach nie mogą uczestniczyć w rozgrywkach.ZAPRASZAM LICZBA MIEJSC OGRANICZONA