Która z drużyn jest najpopularniejsza

Aktualności

PĘDZĄCE OSIOŁKI MISTRZEM JALPH!!!!

• autor: luke123, 2011-03-04 21:33

Choć do zakończenia VIII edycji JALPH pozostała tylko jedna kolejka to poznaliśmy już nowego mistrza,została nim po zwycięstwie 14:5 nad CAR VALET Jaroszów drużyna PĘDZĄCYCH OSIOŁKÓW.Wydawało się,że w 14min.gdy OSIOŁKI prowadziły już 3:0 po 2 bramkach Tymcika i 1 T.Krawczyka do głosu dochodzi drużyna z Jaroszowa.W ciągu dwóch minut(19 i 20) zdobywają 3 bramki(Kebłesz,Maksymczak,Liszka) i pierwsza połowa kończy się niespodziewanie remisem 3:3!Po zmianie stron OSIOŁKI ponownie uciekają na 2 bramki(M,Krawczyk i T.Krawczyk) CAR VALET odpowiedział jeszcze jedną bramką w 27 min(Liszka)ale była to już ostatnia bramka Jaroszowian ponieważ w dalszej części meczu bramki zdobywali już tylko PĘDZĄCE OSIOŁKI,którzy po zakończeniu meczu mogli się cieszyć z wywalczenia pierwszego mistrzostwa JALPH.
      Inaczej było w drugim meczu gdzie DOCENIANI INACZEJ bez problemów pokonali XXL Bolesławice.DOCENIANI prowadzili od samego początku już w 6min. prowadzą 4:0.Ciekawie było między 8 a 15min.kiedy z prowadzenia 4:0 zrobiło się 7:6 dla DOCENIANYCH.W tym czasie DOCENIANI nieco stanęli i XXL doszedł ich na jedną bramkę,ale w  końcu się budzą i na przerwę schodzą z trzy bramkową przewagą10:7.Po przerwie XXL opada sił a ,,stary mistrz"powiększa swoją przewagę i ostatecznie wygrywa 22:12.
     Pozostałe dwa mecze się nie odbyły ponieważ GIMNAZJUM SENIOR i UHAHANI oddali swoje mecze walkowerem.