Która z drużyn jest najpopularniejsza

Aktualności

Osiołki bliżej mistrzostwa

• autor: luke123, 2011-02-19 21:32

Po zwycięstwie valkowerem nad UHAHANYMI i porażce DOCENIANYCH z GLOB MAX ,OSIOŁKI przybliżyły się do mistrzostwa mając nad DOCENIANYMI 4 punkty przewagi.

W meczu kolejki DOCENIANI INACZEJ przegrali z GLOB MAX 7:13 i praktycznie pozbawili się obrony mistrzowskiego tytułu.GLOB od początku ruszył do ataku i w 6min.prowadzą nieoczekiwanie już 6:0!DOCENIANI budzą się dopiero w 15 min.strzelając pierwszego gola(Ptak) a zaraz drugiego i do przerwy 6:2 dla GLOB MAX.Drugą połowę zaczynają DOCENIANI,którzy szybko zdobywają 2 bramki i 26 min.zrobiło się 5:7,ale GLOB MAX nie dał za wygraną zdobywając kolejne 3 bramki i do końca spotkania utrzymał przewagę i wygrał 13:7
  Ciekawie było też w spotkaniu GIMNAZJUM z Car Valet początkowo przewagę mieli zawodnicy z JAROSZOWA,którzy w 17 min.prowadzili już czterema bramkami 5:2.Po zmianie stron GIMNAZJUM zaczął odrabiać strat i w 37min. był remis 7:7,ale CAR VALET ostatecznie przechyla szalę zwycięstwa w 39min,i wygrywa 8:7.
  Marzący jeszcze o 3 miejscu ZIOMALE bez większych problemów pokonują XXL Bolesławice 18:7.Ziomale w 16min. prowadzą 7:0 a 17min.XXL zdobył wreszcie gola,a zaraz drugiego i pierwsza polowa kończy się 7:2.Po zmianie stron dalej przewagę mają ZIOMALE ,którzy z minuty na minutę powiększają swoją przewagę,pod koniec spotkania ZIOMALE nieco odpuszczają a XXL zdobywa 3 bramki i po zakończeniu spotkania na tablicy widniał 18:7 dla ZIOMALI.
     Nie doszedł do skutku mecz PĘDZĄCYCH OSIOŁKÓW z UHAHANYMI ponieważ UHAHANI nie mogli zebrać składu.

PĘDZĄCE OSIOŁKI-UHAHANI 10:0 VALKOWER

DOCENIANI INACZEJ-GLOB MAX 7:13(2:6)
Doceniani:3-Krzeczowski,Ptak,1-Karpacz,
Glob:4-Włodarczyk,3-M.Charytanowicz,Żołnierek,2-J.Charytanowicz,1-Chwałek

GIMNAZJUM SENIOR-CAR VALET Jaroszów 7:8(3:5)