sezon 2006/2007

XVIII kolejka w piatek od 17:30

• autor: luke123, 2011-02-14 20:16

Choć do końca rozgrywek pozostało już tylko 4 kolejki to dalej nie wiadomo jak będzie wyglądała czołowa trójka.Zapewne rywalizacja ta będzie trwała do końca
   Ważny dla układu tabeli jest bez wątpienia mecz kolejki DOCENIANI INACZEJ-GLOB MAX,ci pierwsi zachowują jeszcze szanse na mistrzostwo,natomiast GLOB MAX będzie raczej walczyć już tylko o 3 miejsce.W dwumeczu jest remis każda z drużyn wygrała po 1 spotkaniu ale o 1 bramkę lepsi są DOCENIANI.
   Drugi mecz ,który jest również ważny dla układu tabeli jest pojedynek ZIOMALI z XXL Bolesławice.ZIOMALE by myśleć o dogonieniu GLOB MAXU musi ten mecz wygrać.XXL ostatnio nieoczekiwanie przegrał z CAR VALET i zapewne będą chcieli się zrehabilitować w spotkaniu z ZIOMALAMI.
   Przebudził się ostatnio CAR VALET Jaroszów i w spotkaniu z GIMNAZJUM,który ma problemy ze składem i wydają się faworytem spotkania,choć jeszcze w tym sezonie nie  wygrali z niżej notowanym przeciwnikiem raz remisując 4:4 i raz przegrywając 6:8.
   Lider tabeli PĘDZĄCE OSIOŁKI powinni bez problemów poradzić sobie z UHAHANYMI ,który jako jedyny zespół jeszcze nie wygrał i tym razem raczej tego nie dokona.

godz.17:30 PĘDZĄCE OSIOŁKI-UHAHANI(29:4 i 31:5)
godz.18:10 DOCENIANI INACZEJ-GLOB MAX(11:12 i 11:9)
godz.18:50 GIMNAZJUM SENIOR-CAR VALET Jaroszów(4:4 i 8:6)
godz.19:30 ZIOMALE-XXL Bolesławice(9:4 i 6:8)