Która z drużyn jest najpopularniejsza

Aktualności

Tylko dwie drużyny

• autor: luke123, 2011-02-13 17:51

Już tylko dwie drużyny PĘDZĄCE OSIOŁKI i DOCENIANI INACZEJ walczą o tytuł mistrzowski.Z rywalizacji praktycznie odpadł GLOB MAX,który przegrał 4:9 ma do lidera już 7 punktów i do końca musi walczyć by obronić 3 miejsce, a gonią ich ZIOMALE,którzy mają tylko 2 punkty straty.OSIOŁKI w 3 minucie obejmują prowadzenie i nie oddają go do końca spotkania z minuty na minutę powiększając swoją przewagę.
    Festiwal strzelecki urządzili sobie zawodnicy DOCENIANYCH INACZEJ a szczególnie MATEUSZ PTAK,który zdobył 15 bramek.Przewaga DOCENIANYCH nie ulega wątpliwości,a brak w bramce etatowego bramkarza Sebastiana Grajaszka w składzie GIMNAZJUM przyczyniła się do tak wysokiej porażki swojej drużyny.
    Goniące 3 miejsce ZIOMALE długo nie mogli zdobyć gola.Bramkę ,która dała wreszcie prowadzenie zdobył w 11 minucie Jarek Mlak i od tej pory zaczęły się sypać gole dla ZIOMALI.W 31min.Przewaga ZIOMALI wynosiła siedem bramek,kiedy to pierwszą bramkę zdobywają UHAHANI(32min)bramkę zdobył Kołtunowicz.Ostatecznie ZIOMALE wygrywają 10:2.
    Niespodziankę sprawił CAR VALET Jaroszów pokonując ostatnio dobrze spisujące się XXL Bolesławice.Do przerwy jednak prowadził XXL.W 16 min.Bolesławiczanie prowadzili już 4:1.lecz popełniali błędy i do przerwy zrobiło się 4:3.Po zmianie stron role się odwróciły i w 25min.CAR VALET wychodzi na prowadzenie 5:4 i po końcowym gwizdku cieszy się ze zwycięstwa 11:7.