Zakończenie sezonu 2012/13

Walczące XXL.

• autor: luke123, 2011-01-16 14:38

Bliska sprawienia niespodzianki była drużyna XXL Bloesławice,która uległa nieznacznie DOCENIANYM INACZEJ 14:15!DOCENIANI choć prowadzili przez cały mecz,a w 21min.przewaga ich wynosiła już 5 bramek,to o zwycięstwo musieli walczyć do ostatniej minuty.W 28min.zrobiło się tylko 10:11 dla DOCENIANYCH.W ostatniej minucie mistrzowie szanowali piłkę i nie dali już sobie wydrzeć zwycięstwa ale brawa należą się zawodnikom z Bolesławic za ambicję.
       Mecz ZIOMALI z GIMNAZJUM SENIOR również okazał się zaciętym widowiskiem.W 15 minucie po dwóch bramkach Szymona Borowego GIMNAZJUM prowadziło 4:2,ale nie utrzymali tej przewagi do przerwy bo wyrównującą bramkę dla ZIOMALI zdobywa Adam Kujawa i 1 połowa kończy się remisem 4:4.Po zmianie stron Paweł Prymula zdobywa 2 bramki i Ziomale wychodzą na prowadzenie ,którego nie oddają już do końca,jeszcze Jędras zmniejsza w 32 min.na 7:6 ale na nic więcej nie było stać GIMNAZJUM w tym meczu.
       W pozostałych dwóch meczach łatwe i wysokie zwycięstwa zanotowali OSIOŁKI i GLOB MAX ,które pokonały swoich rywali w takim samym stosunku 23:4.OSIOŁKI wygrały z CAR VALET,nie postrzelał sobie tym razem lider strzelców Grzegorz Borowy(Osiołki) który zdobył tym razem tylko 3 bramki.Natomiast GLOB MAX rozprawił się z UHAHANYMI ,9 bramek zdobył w tym meczu 3 w kwalifikacji strzelców Darek Włodarczyk(GlobMax).
Zawodnikiem XIII kolejki  został Jarek Mlak (Ziomale)

wyniki XIII serii spotkań.

CAR VALET Jaroszów-PĘDZĄCE OSIOŁKI 4:23(2:8)
Car Valet:2-Liszka,1-Durlik,1-Kołkowski
Osiołki:5-T.Krawczyk,Myśliński,4-Sowa,3-G.Borowy,2-M.Krawczyk,Kurzeja,1-Tymcik i 1-samob.Maksymczak
galeria zdjęć z meczu:

XXL Bolesławice-DOCENIANI INACZEJ 14:15(5:9)
XXL:5-Hendzel,4-Koblowski,3-Frankowski,2-Parkitny
Doceniani:7-Ignatowicz,5-Ptak,2-Ratajczyk,1-Krzeczowski