Która z drużyn jest najpopularniejsza

Aktualności

GLOB MAX LIDEREM!

• autor: luke123, 2010-12-23 22:47

Glob Max liderem!.W najciekawszym meczu X kolejki PĘDZĄCE OSIOŁKI mimo iż 30 minucie prowadzili już 6:2 to ostatecznie przegrali z GLOB MAX 7:9.Mecz był bardzo zacięty i stał na wysokim poziomie.O zaciętości świadczy fakt ,że pierwsza bramka padła dopiero w 13 minucie(Borowy).Pierwsza połowa kończy się prowadzeniem Osiołków 2:1(Borowy,Tymcik-Włodarczyk).Pierwsze 10 minut drugiej części to rosnąca przewaga Osiołków ,którzy prowadzą w 30 min. 6:2 i wydawało się ,że dowiozą zwycięstwo do końca,ale niestety gra się do końca o czym zapomnieli PĘDZĄCE OSIOŁKI,mając na swoim koncie już 3 faule popełniają następne za co byli karani przedłużanymi karnymi.I po 4 kolejnych minutach grająca z ogromną wolą walki drużyna GLOB MAX w 34 min. doprowadza do wyrównania.Katem Osiołków okazał się Mariusz Charytanowicz,który wykorzystał 4 przedłużone karne pod rząd!W 35min.Żołnierek wyprowadza GLOB MAX  na prowadzenie(7:6),za chwilę M.Charytanowicz podwyższa wynik na 8:6(19min).w tej samej  minucie przebudzają się OSIOŁKI gdy Tymcik zmniejszył wynik na 7:8 ale Glob gra do końca i w 20 min.M.Charytanowicz ustala wynik spotkania i tym samym GLOB MAX wskoczył na fotel lidera.
  W drugim meczu ZIOMALE gładko pokonują UHAHANYCH 14:2.Do 13 minuty UHAHANI dzielnie się bronili ale gdy M.Kujawa zdobył bramkę na 3:2 dla ZIOMALI rośnie ich przewaga.W drugiej połowie bramki zdobywają już tylko ZIOMALE.
  W trzecim meczu DOCENIANI INACZEJ rozgromili GIMNAZJUM SENIOR 18:2.Obydwie drużyny wystąpiły w okrojonych składach.W pierwszej połowie GIMNAZJUM nie zdobyło żadnej bramki a grający na luzie przeciwnicy 4.W drugiej połowie DOCENIANI podkręcają tempo i w 31min. prowadzą już 12:0.Honor GIMNAZJUM ratują Zadziorski i Jędras zdobywając 2 honorowe gole.
  Na zakończenie kolejki CAR VALET Jaroszów odniósł 3 zwycięstwo z rzędu pokonując XXL Boleslawice 8:7.Jeszcze w 30 minucie był remis 5:5 ostatecznie po nerwowej końcówce to Jaroszowianie zdobywają 3 punkty