Która z drużyn jest najpopularniejsza

Aktualności

Lider jest tylko jeden

• autor: luke123, 2010-12-19 15:06

PĘDZĄCE OSIOŁKI po zwycięstwie 20:9 nad mistrzem DOCENIANYMI umocnił się na 1 miejscu w tabeli.Po pierwszej w miarę wyrównanej połowie Osiołki schodzą na przerwę z 2 bramkową przewagą.Mistrzowie mimo osłabienia w 17min.po żółtej a za chwilę czerwonej karce Patryka Krzeczowskiego(kara  1 meczu) zdołali wyrównać na 4:4(Ptak)jednak to ostatnie słowo należy do Osiołków ,którzy w 19 i 20 min.zdobywają kolejne 2 bramki(T.Krawczyk).Po zmianie stron Osiołki powoli odskakują rywalom,osłabieni Mistrzowie(nikogo nie mieli na ławce)nie byli w stanie nawiązać gry z liderem i ostatecznie przegrywają 9:20.W 38min.Mateusz Ptak nie mógł się pogodzić z decyzją sędziego,rzucił w kierunku sędziego obraźliwe słowa za co ujrzał czerwony kartonik i teraz musi pauzować 2 mecze.
   W pozostałych meczach: GLOB MAX gładko pokonują ZIOMALI 12:5.ziomale w 3 meczu z rzędu prowadzili 2:0 i 3 raz przegrali,w drugiej połowie zdobyli tylko 1 bramkę i to dopiero w 34 min.A Glob zdobył 10 i dla tego pewnie wygrywa.UHAHANI zostali rozgromieni przez CAR VALET Jaroszów 6:20,7 bramek zdobył w tym meczu Kołkowski.XXL Bolesławice choć prowadził 1:0 po strzale Koblowskiego to przegrał z GIMNAZJUM SENIOR 5:8.4 bramki w tym meczu zdobył zawodnik kolejki Marcin Jędras.

Pod nie obecność Grzegorz Borowego zmieniła się kwalifikacja strzelców bowiem Mateusz Ptak zdobył 6 bramek i teraz on prowadzi z dorobkiem 58 bramek.