VII kolejka 2009/2010

PEDZĄCE OSIOŁKI lepsze od ZIOMALI

• autor: luke123, 2010-12-03 23:14

W meczu na szczycie tabeli PĘDZĄCE OSIOŁKI pokonali nie znacznie ZIOMALI 9:8.Po 10 minutach po bramkach Kloca(3 i 8 min.)Ziomale prowadzą 2:0 ale po 2 bramkach Borowego(17 i 18 min.)pierwsza połowa kończy się remisem 2:2.W 35min.OSIOŁKI prowadzą 7:3 i zaczynają faulować(po 4 faulach Osiołków Ziomale wykorzystują 2 przedłużone karne) co pozwala Ziomalom doprowadzić do remisu w 39min. ale ostatnie słowo należy do Osiołków Grzegorz Borowy zdobywa bramkę na 25 sekund przed końcem spotkania.Był to szybki i zacięty mecz a wynik spotkania ważył się do końca.
         W drugim spotkaniu CAR VALET Jaroszów do 27 min.dotrzymywał kroku DOCENIANYM INACZEJ kiedy to przegrywali 1 bramką.W 32min.Mistrz prowadził już 5 bramkami ale CAR VALET walczył do końca i mecz zakończył się 12:9 dla DOCENIANYCH.5-bramki zdobył w tym meczu lider strzelców Mateusz Ptak.
        Również ciekawie było w meczu najsłabszych do tej pory drużyn naszej ligi UHAHANYCH z GIMNAZJUM SENIOR.Do przerwy UHAHANI pewnie prowadzili 5:2 i wydawało się że dowiozą do końca pierwsze zwycięstwo.W 27min. Dybeł powiększa przewagę dla UHAHANYCH na 7:3 i od tej pory bramki zaczęli zdobywać zawodnicy z GIMNAZJUM którzy w 36min doprowadzają za sprawą Jędrasa do remisu,a 37 minucie ponownie Jędras ustala wynik spotkania 9:7 dla GIMNAZJUM SENIOR.Swojego * gole w tym meczu zdobywa Burmistrz Jaworzyny Grzegorz Grzegorzewicz.
 galeria zdjęć:

Zawodnikiem VII kolejki został DARIUSZ WŁODARCZYK z GLOB MAX

ZIOMALE-PĘDZĄCE OSIOŁKI 8:9(2:2)
Ziomale:5-A.Kloc,2-Prymula,1-J.Mlak
Osiołki:6-Borowy,2-Sowa,1-M.Krawczyk
żółte kartki:A.Kujawa,Prymula(Ziomale),Myśliński(Osiołki)

CAR VALET Jaroszów-DOCENIANI INACZEJ 9:12(4:5)
CAR VALET:2-Michalik,Liszka,Tutka,1-Durlik,Kołkowski,Maksymczak,
Doceniani:5-Ptak,3-Ignatowicz,Janik,1-Krzeczowski

UHAHANI-GIMNAZJUM SENIOR 7:9(5:2)
Uhahani:4-Krajdocha,2-Dybeł,1-Kołtunowicz
Gimnazjum:4-Jędras,2-Pogoda,Zadziorski,1-Grzegorzewicz