Zakończenie sezonu 2012/13

Czołowa czwórka ucieka rywalą

• autor: luke123, 2010-11-26 23:00

Czołowa czwórka wygrała swoje mecze w przed ostatniej 6 kolejce spotkań pierwszej rundy rozgrywek i czołówka dalej zostaje bez zmian.PĘDZĄCE OSIOŁKI wysoko wygrywają z CAR VALET Jaroszów 16:3,Jaroszowanie dopiero w 31minucie zdobywają pierwszą bramkę przez Głoda ten sam zawodnik jeszcze w ostatnich 2 minutach zdobywa 2 bramki i tylko tyle było stać CAR VALET w dzisiejszym meczu.

W drugim meczu miedzy DOCENIANYMI INACZEJ a XXL Bolesławice padło aż 37 bramek!.Lepsi okazali się DOCENIANI którzy wygrali 24:13,kolejne 10 bramek zdobył lider strzelców MATEUSZ PTAK i już ma ich na swoim koncie 44.

Również wysoko swój mecz wygrał GLOB MAX,który rozgromił UHAHANYCH 22:1.40 sekund przed końcem puszczają nerwy jednemu z najlepszych zawodników i walczącego do końca spotkania o najwyższy wynik Mariuszowi Charytanowiczowi który ujrzał żółtą a następnie czerwoną kartkę za złe zachowanie i będzie musiał pauzować 2 mecze.Wiadomo że, każdy walczy o jak najwyższy wynik ale sędzie jest tylko człowiekiem i jemu też zdarzają się błędy.

W ostatnim meczu ZIOMALE bez problemów pokonali GIMNAZJUM SENIOR 13:4.Kolejnego gola(siódmego) w tych rozgrywkach zdobył Burmistrz Grzegorz Grzegorzewicz.

Zawodnikiem kolejki został Jacek Koblowski z XXL Bolesławice

PEDZĄCE OSIOŁKI-CAR VALET Jaroszów 16:3(8:0)
Osiołki:6-G.Borowy,Sowa,2-Myśliński,Tymcik,
Car Valet:3-Głód