Puchar Prezesa Stowarzyszenia na rzecz współpracy Jaworzyny Śl i Pfeffenhausen 24.03.2007

II kolejka JALPH

• autor: luke123, 2010-10-27 21:58

W piątek od godz.18 zostanie rozegrana II kolejka JALPH.Przychylając się do sugestii grających  zawodników przesunęliśmy rozpoczęcie się meczy o 1 godz. później czyli z 17 na 18.W pierwszym meczu spotkają się w bratobójczym boju PĘDZĄCE OSIOŁKI z DOCENIANYMI INACZEJ w której szeregach grają zawodnicy MKS KAROLINA,mecz ten zapowiada się jako hit kolejki.W drugim meczu zgrają CAR VALET Jaroszów-UHACHANI.CAR VALET w pierwszej kolejce byli bliscy urwania punktu KAROLINIE,w tym meczu powinni raczej pokusić się o zwycięstwo.W kolejnym meczu GIMNAZJUM SENIOR zagra z XXL Bolesławice w tej parze trudno przewidzieć pewniaka do zwycięstwa.W meczu zamykającym kolejkę ZIOMALE grają z KAROLINĄ.więcej szans daje się KAROLINIE a i Ziomale mają swoje atuty więc i ten mecz powinien być interesujący.

Piłkarzem I kolejki został zawodnik DOCENIANYCH INACZEJ Łukasz Karpacz,który otrzyma upominek w piątek przed meczem

zestaw par II kolejki:

GODZ.18:00 PEDZĄCE OSIOŁKI-DOCENIANI INACZEJ
GODZ.18:40 CAR VALET Jaroszów-UHACHANI
GODZ.19:20 GIMNAZJUM SENIOR-XXL Bolesławice
GODZ.20:00 ZIOMALE-KAROLINA

autor: marco73 2010-10-28 13:02:03

Profil marco73 w Futbolowo Niech mi szanowny admin wytłumaczy, jak można zostac zawodnikiem kolejki przed meczem??????Trochę to śmieszne i wychodzi na to,że robione na siłę i przypadkowo.

autor: marco73 2010-10-28 13:04:23

Profil marco73 w Futbolowo a sorki , niedoczytałem,że otrzyma teraz , prosze wykasowac poprzedni wpis.nieaktualny :)