PUCHAR LIGI 2009/2010

III Runda Play-Off zapowiedż

• autor: luke123, 2010-03-10 21:37
W piątek zostanie rozegrana ostatnia odsłona w tegorocznym sezonie Jalph.Ostania kolejka rozpocznie się o godz.16:30.
mecz o miejsca 7-8 LAST/KAM Nowice-FC ALBATROS godz.16;30
Last/Kam w tym sezonie zawiódł,nikt z Nowic nie myślał przed sezonem ,że będą walczyć tylko o 7 miejsce w którym zmierzą się z FC Albatros..Albatrosi jeżeli wygrali by to spotkanie w którym faworytem są przeciwnicy ,sprawili by kolejną niespodziankę.

mecz o miejsca 5-6 XXL Boleslawice-DELTA Jaroszów godz..17:20
XXL  będą bronić w tym meczu 5 miejsca zdobytego przed rokiem za przeciwnika mają Deltę Jaroszów  z którą w tym sezonie dwukrotnie wygrywali(7:3 i 11:4).Trudno w tym meczu wskazać zdecydowanego faworyta więc daje szanse obydwóm zespołom .

mecz o miejsce3-4 KAROLINA-PĘDZĄCE OSIOŁKI godz.18:10
Mecz w którym Karolina po przegranym półfinale z Ziomalmi będzie chciała udowodnić że ta porażka to  wypadek przy pracy i za pewne będą chcieli zdobyć to 3 miejsce.Natomiast Osiołki na pewno łatwo meczu nie oddadzą i będą walczyć o zwycięstwo do końca.

FINAŁ ZIOMALE-DOCENIANI INACZEJ godz.19:00

Mecz kończący zmagania obecnego sezonu.Niespodzianka Play-Off -Ziomale zagrają  z Docenianymi Inaczej.Zapewne faworytem spotkania są Doceniani w których grają indywidualiści tacy jak Ignatowicz,Borowy czy Ptak(jeżeli wystąpi) natomiast u Ziomali mocnymi punktami  są Wiśniowski w bramce Kujawa Mirek czy Prymula Paweł.W rundzie zasadniczej dwukrotnie lepsi byli Doceniani wygrywając 9:2 i 14:9 .Czy spełni się przysłowie ,,do trzech razy sztuka"?Tego dowiemy się już w piątek.

Zakończenie i wręczenie nagród nastąpi po finale ok 20 na hali sportowej na której przybędą władze naszego miasta.