Która z drużyn jest najpopularniejsza

Aktualności

KAROLINA za burtą!!!!!

• autor: luke123, 2010-03-05 22:38
Zespól Karoliny nie obroni po raz szósty tytułu Mistrza Jaworzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej odpadła z walki przegrywając dzisiaj w półfinale  Ziomalami 6:8!.W wielkim finale Ziomale zagrają o Mistrza z Docenianymi Inaczej którzy pokonali w drugim półfinale Pędzące Osiołki 9:4a przegrani zagrają w meczu o 3 miejsce.W meczach o miejsca 5:8 swoje mecze wygrali Delta Jaroszów i XXL Boleslawice,Delta potrzebowała aż rzuty karne by pokonać Lastkam Nowice.........

mecze o miejsca 5-8
Pierwsza połowa meczu między Deltą Jaroszów a Last/Kam Nowice należała do drużyny z Jaroszowa,ktora w 11 minucie prowadziła 2:0(Tutka,Durlik)by po  3 kolejnych minutach remisować 2;2po golach Janesa Delta jeszcze raz się zerwała i na minute przed końcem 1 polowy Durlik podwyższa na 3:2 dla Jaroszowa.W drugiej połowie Last/Kam.W 3minucie jest remis (gol Dawida) a 2 minuty później Nowice wychodzą na prowadzenie po strzale R Charytanowicza..Delta nie daje za wygraną i 26 min. znów jest remis 4:4 po strzale Tutki by za chwile Nowice wychodzą na prowadzenie po trafieniu Maciałka.I gdy na zegarze zostało 20 sekund do końca spotkania Durlik ratuje remis dla Delty.5 minutowa dogrywka nie przynosi roztrzygnięcia  wykonywano  I serię rzutów karnych w których lepsza okazała się Delta wygrywając 3:1
        W drugim meczu XXL Bolesławice pokonało FC Albatros 6:5.Pierwsza polowa zakończyła się remisem 2:2.po bramkach B.Dybła,Skupniewicza(Albatros) i Gałki oraz Hendzla(XXL).Po zmianie stron  do głosu dochodzi XXL który w 26 minucie prowadzi już 5:2.Albatros stawia wszystko na jedna kartę i w 36min.zmniejszają na 5:6(S.Borowy) lecz na wyrównanie zabrakło czasu.

mecze o miejsca 1-4

Przed tym meczem faworytem była Karolina lecz brakiem w składzie kilku zawodników(braci Głogiewiczów,M.Charytanowicza i Kieliszka)nie była wstanie wygrać z Ziomalami.Drużyna Ziomali od początku meczu ruszyła do ataku i po 5 minutach prowadzą już 4:0(3 bramki Kloca i po 1strzalePrymuli).To zdenerwowało bardzo Karolinę i po 2 bramkach braci Janusz i Tomka Charytanowiczów w 9 min.zrobiło się 4:2.Ziomale nie odpuszczają i w 12 minucie jest już 7:2(Naskręt,Kloc,Mlak) w 14 min.Frankowski zmniejsza z karnego na 3:7.Ostatni głos w tej połowie należy do Prymuli który ustala wynik meczu 8:3.W drugiej polowie mecz stal się bardziej wyrównany i coraz bardziej do głosu dochodzi Karolina zmniejszając w 33 min. wynik na 8:6.Kto wie jak by się zakończył mecz gdyby Frankowski zamiast trafić w słupek zdobył by kontaktowego gola?Tym samym Karolina nie awansowała po raz szósty do finału.
           W drugim półfinale Doceniani Inaczej gładko pokonali Pędzących Osiołków.Pierwsza bramka padła dopiero w 9 minucie kiedy to Mateusz Masny wyprowadza Osiołków na prowadzeni,ale szybka odpowiedź Docenianych i jeszcze w tej samej minucie po strzale Krzeczowskiego widnieje remis 1:1.W 12 min.Borowy podwyższa na 2:1 a minute później bramkę zdobywa Ignatowicz ustalajac wyni I polowy na 3:1.Po przerwie Krupczak podwyższa na 5:1,Osiołki zrywają się w 12 i 13 min.(Tymcik,Masny) i jest tylko 5:3.2 min. później postrzałach Borowego i Ignatowicza Doceniani odjeżdżają na na 7:3.W tej samej minucie padły jeszcze dwa gole najpierw Kurzeja strzela na 7:4 a po chwili Krzeczowski  zdobywa swoja drugą bramkę w tym meczu.Wynik meczu ustala G.Borowy w 36 min i mecz kończy się wynikiem 9:4 dla Docenianych inaczej.