Aktualności

Nerwowo w I rundzie Play-Off

• autor: luke123, 2010-02-19 22:31

W rozegranej  dzisiaj I Rundzie Play-Off do półfinałów awansowała  czołowa 4 czyli Karolina,Doceniani Inaczej,Pędzące Osiołki i Ziomale ale awans nie przyszedł im łatwo.
        Osłabiona Karolina pokonała Deltę Jaroszów 5:3.Po strzałach Chwałka i D.Głogiewicza Karolina w 3minucie prowadziła 2:0.Delta odpowiedziała dopiero bramką Durlika w 16 minucie ale bramkę tzw. do szatni strzela T.Charytanowicz.W drugiej połowie Karolina nie mogła odskoczyć na  3-4 bramkową przewagę i mecz zakonczył się wynikiem 5:3 dla Karoliny .
        Blisko sprawienia niespodzianki był FC Albatros który przegrał z Docenianymi Inaczej 9:11.W 3 minucie Leletko strzela na 1:0 dla Docenianych,w odpowiedzi B.Dybeł doprowadza do remisu w 5 ninucie.W 13min. Doceniani prowadzą już 6:2.Albatrosi się zrywają i po bramkach Kołtunowicza i B.Dybła zmiejszają wynik przed przerwą na 4:6,a po przerwie Bartek zmniejsza na 5:6.W następnych minutach Doceniani prowadzą znowu 2 bramkami i 28min. prowadzą 9:7 ale po kolejnych 2 minutach Albatros po 2 bramkach Skupniewicza na tablicy widniał remis 9:9!.I zapachniało niespodzianką.Doceniani w ostatniej minucie mocniej przyciskają i po 2 bramkach Ignatowicza  zapewniają sobie awans do półfinałów.
         W trzeciej parze ćwierćfinałowej Pędzące Osiołki bez problemów pokonują XXL Bolesławice 9:5.Osiołki grający bez swojego lidera Tomka Krawczyka(cz.kartka) prze cały mecz dominowali na boisku i od 6minuty gdy prowadzenie zdobył Tymcik prowadzili przez cale spotkania.Wynik mógł być wyższy ale dobrze w bramce XXL spisywał się Legiejew,który znakomicie bronił w dogodnych sytuacjach.
          Ostatni mecz ćwierćfinałowy miedzy Ziomalami i Last/Kam Nowice dostarczył dużo emocji.Po pierwszej połowie Ziomale bo dobrej grze prowadzą po strzałach Kloca(4min.) i Prymuli(12min) 2:0.Po zmianie stron Prymula podwyższa na 3:0 a za chwilę M.Kujawa strzela na 4:0 i wydaje się ze już po meczu ale niestety tak nie było.W 26min.Włodarczyk zdobywa wreście kontaktową bramkę szybka, odpowiedź  Ziomali i 30 minucie jest już 6:1!Las/Kam się nie załamuje i  wciągu 3 minut strzelają 3 bramki(Roman,Włodarczyk,Masny) i zrobiło się 4:6.Ziomale stanęli i Nowiczanie to wykorzystują i starają się wyrównać ale na wyrównanie nie starczyło czasu.Jeszcze w ostatnich sekundach Charytanowicz Robert zmniejsza rozmiary porażki i  Ziomale po raz 3 w tym sezonie pokonują Last/Kam Nowice.

Teraz w rozgrywkach następuje 2 tygodniowa przerwa II runda zostanie rozegrana 5 Marca 2010r.