Która z drużyn jest najpopularniejsza

Aktualności

Czołówka bez zmian

• autor: luke123, 2010-02-05 22:09
W dzisiejszych meczach wyjaśniła się jedna niewiadoma,a mianowicie wiadomo że,w 4 parze play-off zmierzą się zespoły z miejsca 4-5 czyli Ziomale z Last/Kam Nowice,dalsze pary wyłonią się dopiero w ostatniej kolejce.Nie wiadomo jeszcze kto zdobędzie miano najlepszego strzelca ponieważ Ptak i Głogiewicz  zdobyli po 14 bramek i przed ostatnią kolejką Mateusz ma nadal 18 bramek przewagi,a w ostatniej kolejce Karolina zagra z Pędzącymi Osiołkami i strzelenie 19 bramek przez Daniela Głogiewicza może okazać się za trudne ale zobaczymy za tydzień,Doceniani rozegrali już wszystkie 18 spotkań i w ostatniej kolejce pauzują.Ale wróćmy do dzisiejszych meczy;
     Last/Kam bez problemów rozprawił się z Gimnazjum Senior 14:2.Gimnazjum wytrzymał do 20 minuty kiedy był remis 2:2 ale później do głosu dochodzili zawodnicy z Nowic ,którzy nie pozwolili swoim rywalom strzelić w drugiej połowie żadnego gola.W drużynie Gimnazjum zabrakło czołowego strzelca Andrzeja Zadziorskiego.
   W drugim meczu też łatwe zwycięstwo Karoliny ,która pokonała Deltę Jaroszów 22:9.Jaroszów z meczu na mecz gra słabiej co nie wróży  nic dobrego w play-off.Karolina zagrała tym razem na Daniela Głogiewicz który walczy o króla strzelców,w dzisiejszym meczu strzelił 14 bramek.Delta  dorównywała Karolinie jedynie do 8 minuty kiedy to Liszka wyrównał na 3:3,ale od tej pory to Karolina powiększała przewagę wygrywając mecz 22:9
   W najciekawszym dzisiejszym meczu Ziomale pokonali Pędzące Osiołki 10:6.Początek spotkania to przewaga Osiołków którzy w 8 minucie prowadzili 3:1 i w 11 minucie 4:2 ale w 15 minucie był już remis 4:4 po strzale Mlaka,ten sam zawodnik podwyższa w 17 minucie na 5:4 a wynik do przerwy ustala w tej samej minucie Prymula.Po przerwie ten sam zawodnik strzela kolejne 2 bramki i w 22 minucie Ziomale prowadzą 8:4.Po bramkach Kurzeji i Tymcika Osiolki zmniejszają na 8:6(29 min.)ale Ziomale nie zwalniają i po strzałach Wiśnowskiego i Prymuli ,Ziomale ogrywają Pędzących Osiołków 10:6
     W ostatnim swym meczu w rundzie zasadniczej Doceniani wygrali wysoko z FC Albatros 18:7.I w tym meczu trwała walka o króla strzelców-Lider Mateusz Ptak dzięki swojemu zespołowi ,który zagrał właśnie na niego zdobyl 14 bramek i zachował 18 bramkową przewagę.FC Albatros,która walczy jeszcze o miejsce w play-off strzeliła w pierwszej połowie tylko 1 bramkę(Kołtunowicz) ,nieco lepiej było po przerwie gdzie strzelili 6 bramek.Jeżeli Karolina wygra lub zremisuje w ostatnim meczu z Pędzącymi Osiołkami  to Doceniani przystąpią do play-off z 2 pozycji.

LAST/KAM NOWICE-GIMNAZJUM SENIOR 14:2(2:2)
Nowice:4-Masny M,Włodarczyk,3-Gleń,2-Dawid,1-Charytanowicz R
Gimnazjum:1-Jędras,Pogoda