Która z drużyn jest najpopularniejsza

Aktualności

Odrabiamy zaległości

• autor: luke123, 2010-02-03 21:08
Dzisiaj został rozegrany ostatni zaległy mecz XVI w którym XXL Bolesławice przegrał z Last/Kam Nowice 5:7.Mecz był bardzo szybki obfitował w dużo podbramkowych sytuacji podbramkowych, nie zabrakło również spięć sędzia pokazał 3 żółte kartki.Początek spotkania spotkania to prowadzenie  dwu bramkowe XXL(Hendzel,Rajter),w 14 minucie był pierwszy remis 3:3,do przerwy prowadzą jedną bramką Bolesławiczanie 4:3.Po przerwie szybko wyrównują  zawodnicy z Nowic (19 min.Charytanowicz R) W 27 minucie mamy znowu remis tym razem wyrównuje Rajter(5:5) lecz końcówka należy jednak do Las/Kamu ,który wygrywa 7:5

XXL BOLESŁAWICE-LAST/KAM NOWICE 5:7(4:3)
XXL:2-Rajter,1-Hendzel,Gwardiak,Koblowski,
Last/Kam:2-Dawid,Masny,Włodarczyk,1-Charytanowicz R
żółte Karki:Hendzel,Koblowski(XXL),Włodarczyk(Last/Kam)

1:0-Hendzel(2min),2:0-Rajter(6min),2:1-Włodarczyk(10),3:1-Koblowski(13),3:2-Włodarczyk(13),3:3-Dawid(14),4:3-Gwardiak(16),4:4-Charytanowicz R(19),4:5-Masny(25),5:5-Rajter(27),5:6-Masny(29),5:7-Dawid(35)