III Runda Play-Off 2009/2010 FINAŁY

XVI kolejka zapowiedz

• autor: luke123, 2010-01-28 12:21
Ciekawie zapowiada się najbliższa kolejka JALPH.Już pierwszy mecz dostarczy zapewne emocji gdy na parkiet wyjdą piątki Pędzących Osiołków z Docenianymi.W Osiołkach zabraknie Adama Myślińskiego,który pauzuje za 4 żółte kartki i jest to zapewne duże osłabienie więc więcej szans na zwycięstwo mają liderzy,ale i tak będzie to zacięty mecz.
      W drugim meczu zagrają drużyny które walczą o miejsce w górnej części tabeli Delta Jaroszów z Ziomalami.Zapewne Ziomale będą chcieli się zrewanżować za porażkę w pierwszym meczu.Jeżeli Ziomale wygrają zapewnia sobie już miejsce  w górnej części.
            W następnym meczu Gimnazjum senior podbudowani zwycięstwem z Ziomalami powalczą z Karoliną.Więcej szans daje się Karolinie ,która goni lidera i nie może stracić punktów
              W zamykającym kolejkę meczu XXL Bolesławice zagrają z odwiecznym rywalem Last/Kam Nowice.Mecze między tymi zespołami zawsze dostarczają dużo emocji nie inaczej powinno być tym razem.Nowiczanie  w pierwszym meczu przegrali 3:4 i pałają chęcią rewanżu,czy dwutygodniowa ich pauza Last pomoże  w odniesieniu cennego zwycięstwa?