I Runda Play-Off

Zapraszamy na XIV kolejkę

• autor: luke123, 2010-01-13 21:27
         W jutrzejszych spotkaniach XIV kolejce dojdzie do ciekawych spotkań, na początek(g.17:00) Delta Jaroszów zagra z niepokonanymi od dwóch spotkań FC Albatrosami.W poprzedniej kolejce Delta o mały włos  pokonali by Pędzących Osiołków tracąc bramkę w ostatnich sekundach meczu i musieli zadowolić się 1 punktem.Natomiast Albatrosi pokonali w bardzo ważnym meczu dla obydwu drużyn Gimnazjum Senior 5:4.Czy i tym razem Albatrosi wygrają?
       poprzedni  mecz-5 kolejka FC Albatros-Delta Jaroszów 6:4

W kolejnym meczu(g.17:50) Gimnazjum Senior będzie szukało punktów w meczu z Docenianymi Inaczej.Faworytem w tym spotkaniu są Doceniani którzy ponieśli tylko jedną porażkę,a Gimnazjum nie mogą zdobyć punktów od trzech meczy.
       poprzedni mecz -5 kolejka Doceniani Inaczej-Gimnazjum Senior11:7

Następne spotkanie (g.18:40)to mecz między XXL Bolesławice z Ziomalami.XXL ostatnio spuściły z tonu  i przegrywają kolejne mecze,w XIII kolejce wysoko przegrali z Docenianymi 6:17 i z kolejki na kolejkę spadają w tabeli.Inaczej się ma rzecz z Ziomalami ,Którzy w poprzedniej kolejce wygrali z Last/Kam 6:5 i są w tabeli na 4miejscu.
          poprzedni mecz-5 kolejka Zimale-XXL Bolesławice 5:3

poprzedni mecz -5 kolejka Karolina-Last Kam Nowice 13:4