Która z drużyn jest najpopularniejsza

Aktualności

wyniki XI kolejki

• autor: luke123, 2009-12-22 21:53
Nie ma już drużyny bez porażki,ostatnia twierdza padła dzisiaj w meczu kolejki Karolina pokonała osłabionych Docenionych Inaczej(dzisiaj  nie zagrali Ignatowicz ,Krzeczowski,Witko) 10:6.tym samym zrewanżowali się za porażkę w pierwszej rundzie.Mecz był szybki i wyrównany zwłaszcza w pierwszej połowie obfitujący w ciekawe akcje z obydwu stron.Kolejne 4 bramki zdobyl lider strzelców Daniel Głogiewicz
     W drugim meczu tylko do przerwy XXL dotrzymywał kroku Pędzącym Osiolkom remisując do przerwy 2:2.W drugiej połowie Osiołki narzucili swój styl  ,co starczyło na zwycięstwo w dzisiejszym meczu 9:6
   Nie miał problemów w odniesieniu zwycięstwa LAST/Kam Nowice pokonując FC Albatros 10:1,Albatros był dzisiaj tłem na tle drużyny z Nowic która zagrała bez swojego lidera Włodarczyka oraz Charytanowicza którzy pauzowali za czerwoną kartkę,Cztery bramki zdobył dla Last/Kam-u Szuba
         Ciekawym spotkaniem okazał sie pojedynek Delty Jaroszów z Gimnazjum Senior.Dolta do przerwy prowadziła 3:0,po przerwie po dwóch golach Sobczyńskiego Gimnazjum doszło Deltę na 2:3 i zaczęła się wymiana ciosów bramka za bramkę ale ostatecznie jednak Delta dowiozła zwycięstwo do końca 4 bramki w tym meczu zdobył Tutka
  Przed meczem Fc Albatros -Last/Kam Nowice, Nowiczanie odwołali się od decyzji ukarania w poprzednim meczu dwóch swoich zawodników,twierdząc ze to jest za wysoka kara(2 mecze) a ponadto zostal przeproszony sędzia Szukalski.Najbiższym czasie Organizatorzy ustosunkuja się do odwołania i wydadzą werdykt
DOCENIANI INACZEJ-KAROLINA 6:10(4:5)

Doceniani:3-Ptak,2-Leletko,1 samob.Charytanowicz M,
Karolina:4-Głogiewicz D,3-Frankowski,2-Kieliszek,1-Jędrzejewski
żólta kartka:Ptak(Doceniani)

PEDZĄCE OSIOŁKI-XXL BOLESŁAWICE 9:6(2:2)
Osiołki:3-Krawczyk,2-Kurzeja,Myśliński,Tymcik D,
XXL:2-Gwardiak,Koblowski,1-Gałka,Parkitny T,

FC ALBATROS-LAST/KAM NOWICE 1:10(1:2)