Która z drużyn jest najpopularniejsza

Aktualności

Osiołki tracą dystans do lidera

• autor: luke123, 2009-12-16 21:50
W rozegranej dzisiaj X kolejce spotkań czołowa dwójka wygrała swoje kolejne mecze,natomiast dystans do czołówki tracą Osiołki ,którzy niespodziewanie zremisowali z Last/Kamem 4:4,kolejne trzy punkty dopisują sobie XXL po pokonaniu Delty 11:4.
   W pierwszym meczu XXL szybko zdobyli trzy bramkowe prowadzenie(4min.)by stracić zaraz trzy bramki.Gdy Delta wyrównała to wydawało że mecz stanie się bardziej wyrówna,ale to był jedyny jej zryw.Bolesławiczanie jeszcze przed przerwą odskoczyli na trzy bramki,a po przerwie sami strzelili 5 bramek tracąc tylko jedną.
    Drugi mecz był bardzo wyrównany ,o zwycięstwo walka trwała do samego końca.Osiołki wzmocnione Marcinem Krawczykiem(strzelił 3 bramki) nie dali rade nieźle grającym zawodnikom Last/Kamu , którzy gdyby nie kłócili się z sędzią(który to już raz) i nie wyzywali Go mogli się pokusić o zwycięstwo.A tak przez kilka minut grali w trójkę czerwone karki ujrzeli Włodarczyk i Charytanowicz Robert a mimo to urwali punkt Osiołkom
      Karolina zapomniała już o pucharze i wysoko wygrała z FC Albatros 20:6.W pierwszej połowie Karolina zagrała ospale i zdobyła tylko 6 bramek tracąc tylko jedną.W drugiej połowie przewaga rosła z minuty na minutę a i Albatros nie dawał za wygraną i strzelił 5 brmek w sumie kolejna wysoka wygrana Karoliny
       W ostatnim meczu Doceniani długo męczyli się z Ziomalami ,do przerwy trwała walka bramka za bramkę i żadnej z drużyn nie udało się wypracować przewagi więcej niż jednej bramki i pierwsza część kończy się niespodziewanym remisem 5:5.W drugiej części Doceniani jednak dochodzą już do głosu i szybko odskakują na 5 bramek i było już po meczu.Strzelcem meczu i kolejki został Mateusz Ptak(Doceniani)strzelec 7 bramek