Która z drużyn jest najpopularniejsza

Aktualności

Karolina goni lidera

• autor: luke123, 2009-12-11 21:29
IX kolejka była ostatnią w pierwszej rundzie ,po dzisiejszych meczach na górze bez zmian.Karolina choć pokonała Pędzących Osiołków 14:7to tylko zmniejszyła dystans do Docenianych do 3 punktów,Za czołową trójką tłok,między 4 a  8 drużyną dzieli dystans 2 punktów tabele zamyka FC Albatros z dorobkiem 3 punktów
           Ziomale pokonali FC Albatros  10:7,ale zwycięstwo nie przyszło im łatwo,Albatrosi dzielnie walczyli pokazali kilka dobrych akcji ,natomiast Ziomale nie wykorzystali kilku dogodnych sytuacji aby strzelić więcej bramek do zwycięstwa poprowadził ich Paweł Prymula strzelec 5 bramek
          Karolina wysoko pokonała Pędzących Osiołków 14:7.Bohaterem meczu był bramkarz Karoliny Tomasz Dyrda który zdobył bramkę z rzutu karnego to jeszcze sam obronił 2 rzuty karne przedłużone strzelane przez Adama Myślińskiego.Osiołki zagrali dzisiaj słabszy mecz zamiast kłócić się sędzią powinni grać swoją piłkę,którą pokazali wcześniejszych meczach.Po pierwszej połowie Karolina prowadziła 8:2.Druga połowa zaczęła się od strzeleniu 3 bramek przez Osiołków,ale szybko Karolina strzela kolejne bramki i nie daje sobie wyrwać zwycięstwa
          W trzecim meczu Last/Kam Nowice pokonał Deltę Jaroszów 11:5.Nowice obieli szybko prowadzenie 3:0 nie zraziło to Deltę,która jeszcze przed przerwą zdołała wyciągnąć wynik na 3:3.Po przerwie Nowice panowały na parkiecie ciągle powiększając swoją przewagę ,Drużyna z Jaroszowa była w stanie strzelić tylko 2 bramki na nic to się zdało dobrze grajacej dzisiaj drużynie z Nowic
        W ostatnim meczu XXL Bolesławice przegrało z przebudowaną drużyną Gimnazjum Senior 3:8.XXL prowadziło w pierwszej połowie 2:0 ale Gimnazjum się nie poddało i na przerwę zawodnicy schodzili z remisem 2:2.W drugiej połowie Gimnazjum szybko wyszedł na prowadzenie 3:2 przy strzeleniu 1 bramki przez Bolesławiczan odpowiedzieli sześcioma.Przed koncem meczu czerwona kartkę ujrzał Krzysztof Karpiński za wybicie ręką piłki z bramki.Niezłą intuicjom wykazał się Andrzej Zadziorski(Gimnazjum)strzelec 5 bramek.
        Strzelcem kolejki okazał się Daniel Głogiewicz (Karolina)strzelając dzisiaj 6 bramek