- autor: luke123, 2009-11-25 21:59
-
Nie ma już drużyny bez zdobyczy punktowej,pierwsze punkty niespodziewanie zdobyła drużyna FC Albatros pokonując Deltę Jaroszów po dramatycznym meczu 6:5,do przerwy przegrywając1:4!Kolejne punkty zdobywa lider Doceniani Inaczej tym razem pokonując Gimnazjum11:7 do przerwy wynik był bliski remisu.W drugiej połowie Doceniani powiększają przewagę i nie oddają zwycięstwa do końca.Nie zwykle wyrównany był mecz XXL z Ziomalami.Drużyna z Bolesławic zagrała kolejny mecz bez swojego bramkarza Górskiego ,który leczy kontuzję.Ziomale po słabym początku radzą sobie coraz lepiej.W ostatnim pojedynku Karolina pokonała wysoko Last/Kam Nowice.W pierwszej części, mecz był wyrównany,Nowice nawet pierwsi strzelili gola.Druga polowa to dominacja na boisku już tylko Karoliny,Last/kam w tej części strzelili tylko jedną bramkę FC ALBATROS-DELTA JAROSZÓW 6:5(1:4)
Albatros-4-Sowa,1-Borowy Sz,Dybeł P
Delta-2-Michalik,Tutka,1-Durlik
zółta kartka-Liszka(Delta)
DOCENIANI INACZEJ-GIMNAZJUM SENIOR 11:7(6:4)Doceniani:4-Borowy G.,3-Ignatowicz,Leletko,Ptak
Gimnazjum:2-Kornes,Luber D.,Zadziorski,1-Jędras
żółta kartka-Luber D.(Gimnazjum)
ZIOMALE-XXL BOLESŁAWICE 5:3 (3:1)Ziomale:Korzystka,Kujawa A,Kujawa M,Mlak,Wiśniowski
XXL:Gałka,Hendzel,Rajter
żółta kartka-Kujawa M(Ziomale)
KAROLINA-LAST/KAM NOWICE 13:4 (4:3)Karolina:7-Głogiewicz D,3-Charytanowicz M.,2-Kieliszek,1-Chwałek
Nowice:2-Gleń,1-Masny M,WłodarczykWłodarczyk(Last/Kam)
Włodarczyk(Last/Kam
22-Borowy(Doceniani)
Głogiewicz D(Karolina)
17-Ptak(Doceniani)
15-Włodarczyk(Last/Kam)
14-Charytanowicz M(Karolina)
,
13-Ignatowicz(Doceniani)
11-Frankowski(Karolina)
Krawczyk(Osiołki)
Masny M.(Osiołki)
9-Zadziorski(Gimnazjum)
Kieliszek(Karolina)
8-Kurzeja(Osiołki)
Myśliński(Osiołki)
Sowa(Albatros)
Tutka(Delta)
7-Luber R.(Albatros)
6-Dopieralski(FC Albatros)
Luber D.(Gimnazjum)
Wiśniewski(Ziomale)
5-Głogiewicz K.(Karolina)
Koblowski(XXL)
Krzeczowski P(Doceniani)
Rajter(XXL)
4-Bielat(Gimnazjum)
Dawid(Last/Kam)
Graca(Doceniani)
Janes(Last/Kam)
Jędras(Gimnazjum)
Kujawa M(Ziomale)
Masny M.(Last/Kam)
Prymula(Ziomale)
3-Chwalek(Karolina)
Hendzel(XXL)
Korzystka(Ziomale)
Liszka(Delta)
Olszański(Delta)
Szczepański(Last/Kam)
2-Czoch(Albatros)
Durlik(Delta)
Dybeł B(Albatros)
Gleń(Nowice)
Gwardiak(XXL)
Kornes(Gimnazjum S)
Kujawa A(Ziomale)
Gałka(XXL)
Leletko(Doceniani)
Maciałek(Last/Kam)
Madziała(Albatros)
Michalik(Delta)
Tymcik D(Osiołki)
1-Borowy Sz(FC ALbatros)
Charytanowicz R.(Last/Kam)
Dybeł P.(FC Albatros)
Furmankiewicz(Albatros)
Głód P.(Delta)
Karniej(XXL)
Kołtunowicz(Albatros)
Kwiatkowski(Osiołki)
Leletko(Doceniani)
Mlak(Ziomale)
Pałgan(XXL)
Szukalski P(Ziomale)
Tutka(Delta)
Witko(Doceniani)
samob.Wysota(Albatros) dla Gimnazjum