- autor: luke123, 2009-11-25 21:54
-
W dzisiejszej kolejce w najciekawszym meczu Karolina przegrała z Docenianymi Inaczej 6:12 do przerwy przegrywając 3:6.Karolina prowadziła już 3:0 i wydawało się że już po meczu ale Doceniani grając z klepki szybko odrobiła straty i wyszła na prowadzenie 6:3,po przerwie Kieliszek strzelił na 4:6 ale ekipa Ptaka szybko odskoczyła na kilka bramek i nie dała sobie wydrzeć zwycięstwa.
W drugim zapowiadającym się ciekawym spotkaniu Pędzące Osiołki wygrały z XXL 10:6.,Bolesławiczanie zagrali w tym meczu bez swojego bramkarza Górskiego(w bramce stanął Gałka)
W trzecim spotkaniu Last/Kam Nowice bez problemów wygrał z FCAlbatros 10:7 prowadząc praktycznie przez cały mecz.
W ostatnim spotkaniu Gimnazjum Senior przegrywa z Deltą Jaroszów po zaciętym meczu 5:6,Jaroszowianie wydarli Gimnazjum 3 pkt w ostatnich minutach meczu a przegrywali już 2:4! KAROLINA-DOCENIANI INACZEJ 6:12 (3:6)
Karolina:3-Głogiewicz D.,1-Charytanowicz M,Głogiewicz K,Kieliszek
Doceniani:4-Borowy,Graca,2-Ignatowicz,Ptak
LAST/KAM NOWICE-FC ALBATROS 10:7(5:3)Last/Kam:3-Masny M,Szczepański,Włodarczyk,1-Dawid
Albatros-5-Dopieralski,2-Luber R.
XXL BOLESŁAWICE-PĘDZĄCE OSIOŁKI 6:10(2:6)XXL:2-Hendzel,1-Karpiński,Koblowski,Pałgan,Rajter
Osiołki:3-Krawczyk,2-Kurzeja,Masny D.,Myśliński,1-Kwiatkowski
GIMNAZJUM SENIOR-DELTA JAROSZÓW 5:6 (2:1)Gimnazjum:3-Luber D.,1-Bielat,Jędras
Delta:3-Tutka,2-Liszka,1-Głód P.
strzelcy po II kolejkach:
8- Głogiewicz D(Karolina)
7- Masny M.(Osiołki)
Ptak(Doceniani)
6-Charytanowicz M(Karolina)
Krawczyk(Osiołki)
Luber R.(Albatros)
Włodarczyk(Last/Kam),
5-Dopieralski(FC Albatros)
Głogiewicz K.(Karolina)
4-Borowy(Doceniani)
Głogiewicz K.(Karolina)
Graca(Doceniani)
Koblowski(XXL)
Kurzeja(Osiołki)
3-Dawid(Last/Kam)
Ignatowicz(Doceniani)
Kieliszek(Karolina)
Luber D.(Gimnazjum)
Masny M.(Last/Kam)
Myśliński(Osiołki)
Szczepański(Last/Kam)
Tutka(Delta)
2-Chwalek(Karolina)
Hendzel(XXL)
Krzeczowski P(Doceniani)
Liszka(Delta)
Tymcik D(Osiołki)
Sowa(Albatros)
Wiśniewski(Ziomale)
1-Bielat(Gimnazjum)
Czoch(Albatros)
Durlik(Delta)
Gałka(XXL)
Głód P.(Delta)
Gwardiak(XXL)
Janes(Last/Kam)
Jędras(Gimnazjum)
Kwiatkowski(Osiołki)
Leletko(Doceniani)
Olszański(Delta)
Pałgan(XXL)
Rajter(XXL)
Tutka(Delta)