Zakończenie sezonu 2012/13

3.Runda Play-Off-FINAŁY-zapowiedź

• autor: luke123, 2014-03-05 22:06

W najbliższy piątek tj.7 marca kończą się zmagania w Jaworzyńskiej Amatorskiej Lidze Piłki Halowej DARBOR CUP.Po emocjonujących półfinałach do finału dotarły niespodziewanie Ebueee Ehee ,który wyeliminował faworyta rozgrywek Fair Play oraz Venus Nowice po wygranej z DARBOR/XXL Bolesławice.Trudno wskazać zwycięzcę tegorocznego finału więc zapowiada się pasjonujące widowisko.
     Ostatnią rundę tegorocznych play-offów zaczniemy o godzinę wcześniej czyli o godzinie 16 meczem o meczem o miejsca 7-8 FC SPAWACZE z RED BULS TEAM lepszym zespołem tej pary jest FC spawacze oni też byli wyżej w rundzie zasadniczej którą zakończyli na 7 miejscu.
      Drugim meczem będzie walka o 5-6 miejsce w którym spotkają się SPORT TEAM SPORT z ZNAJOMYMI FRYZJERA jest to ciekawa para ,nieco lepiej radził sobie Sport Team.który raz wygrał a w drugim meczu był po 5:5.
      W meczu o 3 miejsce zagrają wielcy przegrani czyli FAIR PLAY  i DARBOR/XXL Bolesławice,obie drużyny zakończyły rundę zasadniczą na dwóch pierwszych miejscach ale w półfinałach doznały łatwych porażek a miały spotkać się finałach , tu jednak dostały zimny prysznic.W lidze dwa razy lepsi był Fair Play czy dokona tego po raz trzeci.
      Po zakończeniu meczu finałowego o godz.19 30 odbędzie się zakończenie sezonu i wręczenie nagród na które zapraszamy wszystkie drużyny,dla wszystkich czekają puchary i okazałe nagrody indywidualne

3 runda Play-Off
mecz o miejsca 7-8
godz.16:00 RED BULS TEAM(8)-FC SPAWACZE(7)