jalph - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 70, wczoraj: 73
ogółem: 374 586

statystyki szczegółowe

Nasi partnerzy

Logowanie

Losowa galeria

sezon 2005/2006
Ładowanie...

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
ZNAJOMI FRYZJERA - GREEN TEAM
EBUEE EHEE - LUCKY LOSER
DARBOR BOLESŁAWICE - VENUS NOWICE
OSIEDLE I PRZYJACIELE - SPORT TEAM

Reklama

Tabela ligowa

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
DARBOR BOLESŁAWICE 4:10 EBUEE EHEE
VENUS NOWICE 6:10 OSIEDLE I PRZYJACIELE
SPORT TEAM 14:4 ZNAJOMI FRYZJERA
GREEN TEAM 8:8 LUCKY LOSER

Statystyki drużyny

Ankiety

Która z drużyn jest najpopularniejsza

Aktualności

2-Runda Play-Off-półfinały,zapowiedź

  • autor: luke123, 2014-02-27 19:48

      To już przed ostatnia runda Play-Off w JALPH-DARBOR CUP, w piątek poznamy finalistów tegorocznych rozgrywek jak i wszystkie pary ,które zagrają w przyszłym tygodniu o miejsca 1-2,3-4,5-6,7-8.W drugiej rundzie pierwsze dwa mecze zagrają zespoły,które przegrały swoje mecze w 1.rundzie a następnie zwycięzcy z poprzedniej rundzie.  
  Pierwsi w szranki staną Red Buls Team z Sport Team więcej szans na zwycięstwo mają zawodnicy ze Sport Team Którzy w rundzie zasadniczej dwukrotnie byli lepsi.Zaraz po tym meczu spotkają się FC Spawacze z Znajomymi Fryzjera,w rundzie zasadniczej obie drużyny wygrały po 1.meczu jednak o jedną bramkę lepsi są Znajomi 18:19.Trudno wytypować tu zwycięzce.
  Od 18:40 zaczną się półfinały,jako pierwsi zagrają Darbor/XXL Bolesławice z Venus Nowice.Drużyna z Bolesławic dwukrotnie okazała się lepsza od sąsiada za miedzy,były to mecze bardzo zacięte nie inaczej powinno być w tym meczu a walka o zwycięstwo będzie trwała do końca
   W drugim półfinale zagrają 1 po rundzie zasadniczej Fair Play z 4 Ebueee Ehee.Fair Play co prawda wygrał obydwa mecze z Ebueee ale nie były to spacerki lidera.Faworytem spotkania jest na pewno Fair Play ale zawodnicy z Ebueee zapowiadają walkę do ostatniej minuty.
A więc będzie się działo!

2.Runda Play-Off 28 luty(piątek)
O MIEJSCA 5-8
godz.17:00
RED BULS TEAM(8)-SPORT TEAM(5)
g.17:50 FC SPAWACZE(7)-ZNAJOMI FRYZJERA(6)
O MIEJSCA 1-4
g.18:40
DARBOR/XXL BOLESŁAWICE(2)-VENUS NOWICE(3)
g.19:30 FAIR PLAY(1)-EBUEEE EHEE(4)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [832]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków: