sezon 2005/2006

2-Runda Play-Off-półfinały,zapowiedź

• autor: luke123, 2014-02-27 19:48

To już przed ostatnia runda Play-Off w JALPH-DARBOR CUP, w piątek poznamy finalistów tegorocznych rozgrywek jak i wszystkie pary ,które zagrają w przyszłym tygodniu o miejsca 1-2,3-4,5-6,7-8.W drugiej rundzie pierwsze dwa mecze zagrają zespoły,które przegrały swoje mecze w 1.rundzie a następnie zwycięzcy z poprzedniej rundzie.
  Pierwsi w szranki staną Red Buls Team z Sport Team więcej szans na zwycięstwo mają zawodnicy ze Sport Team Którzy w rundzie zasadniczej dwukrotnie byli lepsi.Zaraz po tym meczu spotkają się FC Spawacze z Znajomymi Fryzjera,w rundzie zasadniczej obie drużyny wygrały po 1.meczu jednak o jedną bramkę lepsi są Znajomi 18:19.Trudno wytypować tu zwycięzce.
   W drugim półfinale zagrają 1 po rundzie zasadniczej Fair Play z 4 Ebueee Ehee.Fair Play co prawda wygrał obydwa mecze z Ebueee ale nie były to spacerki lidera.Faworytem spotkania jest na pewno Fair Play ale zawodnicy z Ebueee zapowiadają walkę do ostatniej minuty.
A więc będzie się działo!

2.Runda Play-Off 28 luty(piątek)
O MIEJSCA 5-8
RED BULS TEAM(8)-SPORT TEAM(5)
g.17:50 FC SPAWACZE(7)-ZNAJOMI FRYZJERA(6)