VIII kolejka 2009/2010

1.Runda Play-Off,zapowiedź

• autor: luke123, 2014-02-20 20:14

W najbliższy piątek rozpocznie się drugi etap JALPH-DARBOR CUP czyli PLAY OFF,w którym w trzech kolejkach wyłoniony zostanie tegoroczny Mistrz naszej ligi.Z dalszej rywalizacji odpadła najsłabsza drużyna naszej ligi czyli Fair Play2,która zajęła ostatnie 9 miejsce w tabeli,pozostała ósemka rozegra mecze według klucza:1-8,2-7.3-6,7-8, Zwycięzcy tych meczów  zagrają w następnej rundzie o miejsca 1-4 a pokonani w meczach o miejsca 5-8.W 1.Rundzie najciekawiej zapowiadają się spotkania nr.3 i 4. czyli VENUS Nowice z Znajomymi Fryzjera  oraz Ebueee Ehee z Sport Team tu o zwycięstwo będzie się walczyło do ostatniej minuty.W pozostałych dwóch meczach faworytami są drużyny wyżej notowane czyli Fair Play i Darbor/XXL Bolesławice.
   Po drugim jutrzejszym meczu zapraszamy po 2 zawodników z każdej drużyny do konkursu strzelania rzutów karnych.Zasady są proste kto nie trafia odpada z rywalizacji.Zwycięzca otrzyma na zakończenie rozgrywek(7 marca) upominek.
   Wraz z zakończeniem rundy zasadniczej dobiegła końca rywalizacja o najlepszego strzelca JALPH DARBOR CUP został nim Dariusz Włodarczyk z Venus Nowice,który zdobył 79 bramek i wyprzedził o 23 trafienia Wojciecha Sowę z Fair Play.

1.Runda Play-Off w piątek 21 lutego

godz.17:00 FAIR PLAY(1)-RED BULS TEAM(8)
g.17:50 DARBOR/XXL BOLESŁAWICE(2)-FC SPAWACZE(7)
g.18:40 VENUS NOWICE(3)-ZNAJOMI FRYZJER(6)