Która z drużyn jest najpopularniejsza

Aktualności

Runda zasadnicza zakończona,czas na play-off

• autor: luke123, 2014-02-18 21:45

18.kolejka:Osłabiony Venus remisuje z Red Buls Team,Darbor/XXL znów wygrywa jedną bramką tym razem z Znajomymi Fryzjera,Fair Play2 oddaje walkowerem mecz na rzecz Sport Team,a Ebueee nie dał szans FC Spawaczom
RED BULS TEAM-VENUS NOWICE 8:8(1:5)
Red Buls:3-Bucki,Kukliński,2-P.Pieniążek
Venus:5-R.Charytanowicz,2-Włodarczyk,1-Roman
Venus wystąpił w tym meczu osłabiony zagrał w czteroosobowym składzie a mimo wszystko gładko prowadził do przerwy 5:1,po zmianie stron ,,Byki"wzięły się do roboty i zaczęli gonić przeciwników by ostatecznie z remisować z Venusem 8:8

ZNAJOMI FRYZJERA-DARBOR/XXL BOLESŁAWICE 8:9(5:5)
Znajomi:4-M.Jędras,1-J.Gradowicz,M.Gradowicz,Kolasiński,Myśliński,
Darbor:4-Koblowski,2-Borodziuk,Rajter,1-Bukała
 Od początku meczu do ataku ruszyli Znajomi i szybko obieli prowadzenie 3:0, nie zraziło to Darboru,który jeszcze do przerwy wyrównał stan meczu na 5:5 a po zmianie stron wyszedł na prowadzenie 6:5.Znajomi jeszcze raz się poderwali i wyszli na prowadzenie 8:6 ale i tego prowadzenia nie utrzymali bo kolejny zryw Darboru dał mu ostatecznie zwycięstwo jedną bramką 9:8.W drużynie Darboru zabrakło dzisiaj pauzującego za żółte karki R.Piecha.

SPORT TEAM-FAIR PLAY2 5:0 WALKOWER
Fair Play2 nie mogło skompletować składu więc oddało mecz walkowerem

EBUEEE EHEE-FC SPAWACZE 16:10(8:5)
Ebueee:
7-Graca,3-M.Krawczyk,Smaruj,2-Leletko,1-Ratajczyk
FC:4-Krzykalski,3-M.Pieniążek,2-Rosiak,1-chwałek
 Początkowo na prowadzeniu byli Spawacze jednak z upływem czasu do głosu doszło Ebueee,które do końca spotkania kontrolowało przebieg meczu.Przegrana w tym meczu FC Spawaczy nie zmieniła w tabeli i do play off przystąpią z 7 meczu a Ebueee z 4.