Puchar Prezesa Stowarzyszenia na rzecz współpracy Jaworzyny Śl i Pfeffenhausen 24.03.2007

11.kolejka zapowiedź

• autor: luke123, 2014-01-16 19:42

W 11. kolejce mogło być ciekawie w trzech meczach mogło ale czy będzie zobaczymy jutro bo nie będzie kilku zawodników,którzy zagrają sparing w Świebodzicach w barwach Karoliny(g.19). Ale myślę,że ci co jutro przyjdą na naszą ligę nie zawiodą kibiców i zobaczymy ciekawe mecze.Kolejkę otworzy mecz Sport TeamRed Buls Team,pierwsi w poprzedniej kolejce ulegli wysoko FC Spawaczom a drudzy stawili mocny opór Darborowi i nie znacznie przegrali.
    Drugi mecz to spotkanie liderującego Fair Play z Ebueee Ehee,lider w ostatnim meczu stracił pierwsze punkty i zapewne został trochę podrażniony i zapewne będzie chciał wrócić na właściwy tor.Ebueee to waleczna drużyna ale czy stać ją na sprawienie niespodzianki?
    Venus Nowice po ciężkim meczu z liderem zakończonym remisem 6:6 spotka się z coraz lepiej grającymi FC Spawaczami.Drużyna z Nowic potrzebuje zwycięstwa by nie zgubić styczności z drugim Darborem tak samo trzech punktów potrzebują Spawacze by utrzymać kontakt z zespołami z miejsc 4-6.
    W ostatnim meczu kolejki zamykające ligową tabele Fair Play2 zmierzy się z Vice liderem Darborem/XXL Bolesławice.Faworytem tego spotkania jest Darbor ale czy odniesie łatwe zwycięstwo wszak w meczach z zespołami z dołu tabeli męczą się i wygrywają mecze w końcówkach.
11.kolejka 17 stycznia(piątek)
godz.17:00 SPORT TEAM-RED BULS TEAM
g.17:50 EBUEEE EHEE-FAIR PLAY
g.18:40 FC SPAWACZE-VENUS NOWICE
g.19:30 FAIR PLAY2-DARBOR/XXL BOLESŁAWICE

Następna 12 kolejka we wtorek 21 stycznia.

Przypominamy o głosowaniu w Ankiecie na najpopularniejszą drużynę JALPH-DARBOR CUP(aby oddać głos trzeba być zalogowanym do serwisu futbolowo.pl)