ROZDANIE NAGRÓD

7.kolejka zapowiedź

• autor: luke123, 2013-12-26 13:12

Po świętach Bożonarodzeniowych wracamy na halę,na pewno niektórym z nas trochę przybyło więc jest szansa żeby coś nie co zrzucić.A przed nami 7 kolejka JALPH DARBOR CUP.
 Lider tabeli Fair Play zmierzy się ze Znajomymi Fryzjera,lider jak na razie wygrał wszystkie 6 meczy i zdecydowanie prowadzi w tabeli,Znajomi po 2 porażek z rzędu w ostatniej kolejce rozgromił Red Bulsów 19:3 jednak w najbliższym pojedynku nie są faworytem.
 Trzeci w tabeli Venus Nowice zmierzy się z Sport Team.Jest to mecz drużyn z czołówki więc emocji na pewno nie zabraknie.Venus ostatnio nie przegrywa dwa ostatnie mecze wygrał w lidze i był też ostatnio zwyciężcą turnieju Mikołajkowego,Sport Team gra ostatnio w kratkę raz wygrywa raz przegrywa.
 Vice lider tabeli Darbor/XXL Bolesławice podejmować będzie groźne zawsze Ebueee Ehee.Darbor/XXL w ostatnim meczu musiał się namęczyć w meczu z FC Spawacze ale ostatecznie wygrali 18:11 natomiast Ebueee po trzech kolejnych wygranych z rzędu musieli uznać wyższość drużynie Venus Nowic,choć do przerwy prowadzili 4:1 to przegrali 5:10!.
  W ostatnim meczu kolejki spotkają się Fair Play2 z FC Spawacze..Fair Play2 nadal jest czerwoną latarnią tabeli Jalph ponosząc do tej pory 5 porażek.Spawaczom też nie wiedzie się w naszej lidze jak do tej pory odnieśli tylko jedno zwycięstwo pokonując w 4 kolejce Red Buls 10:4.Ostatnio popsuli nieco nerwów Darbor/XXL w ostatnim meczu prowadząc do przerwy 8:6 jednak w drugiej połowie oddali pole gry przeciwnikom i przegrali11:18.
7.kolejka jalph 27.12(piątek)2013
godz.17:00 FAIR PLAY-ZNAJOMI FRYZJERA