Która z drużyn jest najpopularniejsza

Aktualności

SPORT TEAM pierwszym liderem

• autor: luke123, 2013-11-15 21:48

Za nami pierwsza kolejka w której padło 68 bramek.Rozgrywki zostały rozpoczęte pierwszym zagraniem przez Dariusza Borodziuka(sponsorem rozgrywek) i Ireneusza Bessera(koordynatora rozgrywek) W meczu kolejki vice mistrz z poprzedniego sezonu Fair Play ograł osłabionego Venusa Nowice 9:3 a pierwszą bramkę w nowym sezon zdobył Burmistrz Jaworzyny Grzegorz Grzegorzewicz.Najciekawiej w dzisiejszej kolejce było w meczu Red Buls Team z Darborem wygrali ci drudzy 10 :8 ale nie przyszło im to łatwo.Darbor dość łatwo wyszła na prowadzenie 3:0 by za chwilę tą przewagę stracić.Drużyna z Bolesławic podniosła się jeszcze przed przerwą i schodziła na przerwę z 2 bramkową przewagą,którą nie oddała już do końca.W pozostałych meczach już nie było takich emocji gdzie Sport Team oraz Znajomi Fryzjera wygrali wysoko swoje mecze tracąc po równo po 4 bramki.
 W związku,że do rozgrywek zgłosiła się 9 drużyna, terminarz rozgrywek musi być ułożony na nowo i znajdzie się stronie jalph po niedzieli.