Która z drużyn jest najpopularniejsza

Aktualności

La Liga Mistrzem a drugi jest Fair Play

• autor: luke123, 2013-02-22 22:41

Niespodziankę sprawili Szczypiorki pokonując walczących o 3 miejsce Znajomych Fryzjera 7:6.Szczypiorki prowadzili do 31'kiedy to był pierwszy remis 5:5 a później 6:6, Znajomi nie utrzymali jednak tego remisu i w końcówce stracili szanse na choćby 1 punkt kiedy padła 7 bramka dla przeciwników.W Znajomych zabrakło Krzeczowskiego i nie mieli pewnej obrony co skrzętnie wykorzystały dzielnie walczące do samego końca Szczypiorki.
         Blisko sprawienia niespodzianki była również Karolina Junior w spotkaniu z XXL Bolesławice.Juniorzy po pierwszych 10 minutach prowadzili już 3:0, ale nie utrzymali tego wysokiego prowadzenia i w 18' XXL odrabia straty doprowadzając do remisu 3:3. Jednak na przerwę z prowadzeniem 4:3 schodzą młodzi piłkarze zdobywając bramkę na 18 sekund przed syreną.Po przerwie Karolina powiększa swoją przewagę do dwóch bramek 5:3. I powtórzyła się sytuacja z pierwszej połowy znów juniorzy tracą dwu bramkową przewagę. W 28' XXL przełamuje wreszcie wynik i wychodzi na prowadzenie po strzale Gałki na 6:5 a za chwilę 7:5 ostatecznie wygrywając 8:7.Takich walczących juniorów by się chciało częściej widzieć w każdym meczu.
            Po zdobyciu w ciągu 1,5' dwóch bramek przez Zadziorskiego wydawało się ,że Fair Play rozgromi Wiśniową stało się jednak inaczej gdyż Wiśniowa  zaczęła zdobywać bramki i 1.połowa kończy się prowadzeniem Fair Play 5:3.W drugiej połowie widać było dużo walki na boisku z obu stron,bardziej skuteczniejszy okazali się vice liderzy,którzy wygrali 12:8.Być może wynik byłby inny gdyby Wiśniowa była bardziej skuteczniejsza i mieli w bramce swojego bramkarza bo dzisiaj stał zawodnik z pola, który i tak uchronił swój zespół od wyższej porażki wybraniając kilka dogodnych sytuacji.
         Wyjaśniła się kolejność dwóch pierwszych drużyn Mistrzem ligi została La Liga a wicemistrzem Fair Play.Do wyjaśnienia została ostania kwestia kto zajmie 3.miejsce, na dwie kolejki jest nim Glob Max.

SZCZYPIORKI-ZNAJOMI FRYZJERA 7:6(4:2)
Szczypiorki:4-K.Fudali, 2-Krzak, 1-Wudel,
Znajomi:3-Myśliński, 2-M.Gradowicz, 1-J.Gradowicz,

XXL BOLESŁAWICE-KAROLINA JUNIOR 8:7(3:4)
XXL:3-Gałka, Koblowski, 1-Bukała, Gwardiak,
Karolina:2-Pieniążek, Wysota, 1-Plata, Szukalski, Zgórecki,
żółte kartki:Koblowski(XXL), Łucyk(Karolina)

FAIR PLAY-WIŚNIOWA 12:8(5:3)