sezon 2005/2006

13.kolejka zapowiedź

• autor: luke123, 2013-02-07 18:10

Przed nami 13 kolejka spotkań naszej JALPH niestety już bez Wyimaginowanych Chłopców, którzy wycofali się z rozgrywek.W związku,że Wyimaginowani rozegrali więcej niż połowę meczy,drużyny które miały rozgrywać z nimi mecze w następnych kolejkach będą otrzymywać walkowera 5:0 na swoją korzyść i będą dopisywane po 3 pkt.Po zakończeniu sezonu Wyimaginowani zostaną przesunięte na ostatnie miejsce z zaliczeniem im wszystkich zdobytych punktów do tej pory.Dotychczasowe wyniki zostały im utrzymane.W następnym sezonie drużyna nie będzie mogła być zgłoszona do rozgrywek a zawodnicy nie będą mogli grać w innych drużynach naszej ligi przez 1 sezon.

W najbliższej kolejce dojdzie do ciekawego meczu Glob Max z Fair Play,obie drużyny będą walczyć do końca zapewne o drugie miejsce w tabeli.W pierwszym meczu lepszy okazał się Fair Play wygrywając 11:8.W pozostałych dwóch meczach La Liga zagra z XXL i powinna dopisać sobie 3 kolejne punkty tak samo jak Znajomi Fryzjera ,którzy zagrają z Karoliną Junior.

zestaw par 13 kolejki piątek
LA LIGA-XXL BOLESŁAWICE(17:7) g.17:30