Która z drużyn jest najpopularniejsza

Aktualności

Znajomi Fryzjera z Pucharem

• autor: luke123, 2012-12-16 17:02

Zwycięstwem Znajomych Fryzjera zakończył się 6 Mikołajowy Turniej Piłki Halowej,który został rozegrany w sobotnie popołudnie.Do turnieju zgłosiło się 10 drużyn które zostały podzielone na dwie grupy,zwycięscy grup grali o 1-2 miejsce w turnieju a drużyny ,które zajęły 2 miejsca w grupach grały o 3-4 miejsca w turnieju. Po rozegraniu 22 meczy 10 minutowych wyłoniono najlepszą drużynę zostali nią Znajomi Fryzjera,którzy w finale pokonali Playboy Team 1:0.Przed finałem został rozegrany turniej rzutów karnych najlepszym strzelcem okazał się Jan Gałka(XXL Bolesławice). Przyznano jeszcze trzy wyróżnienia:najlepszym zawodnikiem został Patryk Krzeczowski(Znajomi Fryzjera),najlepszym bramkarzem został Wojciech Letkowski(Playboy Team) a najlepszym juniorem Kamil Wudel(Junior El Katalonia).Nagrody wręczyli vice Przewodniczący Rady Miejskiej i społeczny koordynator turnieju Ireneusz Besser i Grzegorz Bukała,sędziami byli Janusz Kurzeja i Dariusz Luber.Turniej został zorganizowany przez SOKiBP w Jaworzynie Śląskiej organizatora Jaworzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej.

Znajomi Fryzjera wystąpili w składzie:Łukasz Nijander -Rafał Kwiatkowski, Bartek Kwiatkowski, Adam Myśliński, Jarek Gradowicz, Michał Gradowicz, Paweł Kolasiński, Patryk Krzeczowski, Mariusz Charytanowicz