Która z drużyn jest najpopularniejsza

Aktualności

To już koniec

• autor: luke123, 2012-03-11 16:36

Ostatnia kolejka przyniosła ostatnie rozstrzygnięcie,okupująca przez większą część sezonu ostatnie miejsce w tabeli DRUŻYNA JARKA odniosła drugie zwycięstwo w sezonie i ostatecznie zajęła 5 miejsce.W ostatnim meczu pokonała ZNAJOMYCH FRYZJERA 16:4 i zamieniła się z rywalem miejscami.
     Nie mająca już szans na zdobycie 2.miejsca drużyna GLOB MAX wygrała w ostatnim wysoko z AC WYMIATACZAMI,dobrą skutecznością w tym meczu wykazał się Adam Frankowski zdobywając 7 bramek.
       Na zakończenie sezonu doszło do pojedynku Mistrza i Vice Mistrza czyli LA LIGI z FAIR PLAY.Mistrz szybko obejmuje prowadzenie bowiem już w 3 min. prowadził 2:0 ale wtedy przebudza się FAIR PLAY i po 5 bramkach Sowy prowadzi 5:2.Jeszcze przed przerwą Kurzeja zmniejsza 3:5(16')ale Grzegorzewicz w 18' podwyższa wynik  na 6:3  a do przerwy wynik 6:4 dla FAIR PLAY ustala Kurzeja..Po zmianie stron LA LIGA odrabia straty i w 27' mamy remis 7:7 i trwa wymiana ciosów i dwukrotnie jeszcze jest remis 8:8(11') i 9:9(14'). Końcówka meczu należy jednak do Mistrzów którzy wygrali 21:9 odnosząc tym samym 14 zwycięstwo!